1 2

Life Plusz Kft. - Képviselőkereső

A Life Plusz Kft. munkatársai készséggel segítenek Önnek akár biztosítással, akár kárrendezéssel kapcsolatos kérdései adódnak. Az alábbiakban területi kategóriára osztva kereshet tanácsadóink között.




Budapest és Pest megye

Bartha Klára Zsuzsanna Komáromi Ildikó Pakóné Nagy Beáta
Cserfalvi Zsolt Krasznai Linda Pappné Havas Klaudia
Czinege Erika Kriszt Gábor Pálffi Gábor
Drizner György Lantos Tamás Rostásné Tutkó Erika
Falus Gábor Major Jánosné Szappanos Gergő
Hajdu Roland Zsolt Marosi Andrea Trib Gergő
Haris Istvánné Mészáros Edit Világi András
Hermann Judit Molnár Marcell Welker Jácint Emese
Kalmár Péter Tibor Nagy Gabriella Wolfné Balák Ágnes
Kiss Éva Nagy Vilmos  
Kiss Katalin Nyírádi-Ángyán Zsuzsanna  

 

Sárvár

Borbély Ferenc

 

Mezőtúr

Taba Máté  

 

Budapest és Pest megye

Bartha Klára Zsuzsanna

Telefon:
20/979-8753

E-mail: zsuzsanna.bartha@lifeplusz.hu

Regisztrációs szám: 105022374251

Cserfalvi Zsolt

Telefon:
30/737-3547







E-mail: zsolt.cserfalvi@lifeplusz.hu

Regisztrációs szám: 118110900146

Czinege Erika

Telefon:
30/213-9421







E-mail: erika.czinege@lifeplusz.hu

Regisztrációs szám: 113040314816

Drizner György

Telefon:
70/360-9998







E-mail: gyorgy.drizner@lifeplusz.hu

Regisztrációs szám: 106033044157

Falus Gábor

Telefon:
30/931-8944



E-mail: gabor.falus@lifeplusz.hu

Regisztrációs szám: 105522581521

Hajdu Roland Zsolt

Telefon:
70/379-2472







E-mail: roland.hajdu@lifeplusz.hu

Regisztrációs szám: 107060492605

Haris Istvánné

Telefon:
70/334-8429







E-mail: istvanne.haris@lifeplusz.hu

Regisztrációs szám: 105021413388

Hermann Judit

Telefon:
30/491-9318







E-mail: judit.hermann@lifeplusz.hu

Regisztrációs szám: 105030203374

Kalmár Péter Tibor

Telefon:
20/953-9262



E-mail: peter.kalmar@lifeplusz.hu

Regisztrációs szám: 108030559067

Kiss Éva

Telefon:
70/422-8066







E-mail: eva.kiss@lifeplusz.hu

Regisztrációs szám: 108042397295

Kiss Katalin

Telefon:
20/972-6993







E-mail: katalin.kiss@lifeplusz.hu

Regisztrációs szám: 105030960116

Komáromi Ildikó

Telefon:
30/977-4562







E-mail: ildiko.komaromi@lifeplusz.hu

Regisztrációs szám: 112091969659

Krasznai Linda

Telefon:
30/253-1913






E-mail: linda.krasznai@lifeplusz.hu

Regisztrációs szám: 110010897692

Kriszt Gábor

Telefon:
20/288-8857




E-mail: gabor.kriszt@lifeplusz.hu

Regisztrációs szám: 106122101363

Lantos Tamás

Telefon:
30/593-4737

https://nyugdijmaskeppen.hu/
https://megtakaritasgyerekeknek.hu/

E-mail: tamas.lantos@lifeplusz.hu

Regisztrációs szám: 108050607388

Major Jánosné

Telefon:
30/836-5405







E-mail: judit.major@lifeplusz.hu

Regisztrációs szám: 105030960802

Marosi Andrea

Telefon:
20/249-5648



E-mail: andrea.marosi@lifeplusz.hu

Regisztrációs szám: 107022034807

Mészáros Edit

Telefon:
20/225-7402







E-mail: edit.meszaros@lifeplusz.hu

Regisztrációs szám: 105022371898

Molnár Marcell

Telefon:
20/249-6002



E-mail: marcell.molnar@lifeplusz.hu

Regisztrációs szám: 105022372619

Nagy Gabriella

Telefon:
20/932-6372







E-mail: gabriella.nagy@lifeplusz.hu

Regisztrációs szám: 105021413579

Nagy Vilmos

Telefon:
30/525-0160







E-mail: vilmos.nagy@lifeplusz.hu

Regisztrációs szám: 105030203453

Nyírádi Ángyán Zsuzsanna

Telefon:
70/701-1345







E-mail: zsuzsanna.nyiradi@lifeplusz.hu

Regisztrációs szám: 113031310159

Pakóné Nagy Beáta

Telefon:
20/580-6966







E-mail: beata.pako@lifeplusz.hu

Regisztrációs szám: 107010206254

Pappné Havas Klaudia

Telefon:
30/260-3009







E-mail: klaudia.havas@lifeplusz.hu

Regisztrációs szám: 110042837028

Pálffi Gábor

Telefon:
30/964-0374







E-mail: gabor.palffi@lifeplusz.hu

Regisztrációs szám: 109073129507

Rostásné Tutkó Erika

Telefon:
30/489-0758







E-mail: erika.rostasne@lifeplusz.hu

Regisztrációs szám: 117111487023

Szappanos Gergő

Telefon:
20/583-0211



https://nyugdijmaskeppen.hu/
https://megtakaritasgyerekeknek.hu/

E-mail: gergo.szappanos@lifeplusz.hu

Regisztrációs szám: 108020137406

Trib Gergő

Telefon:
20/391-5454







E-mail: gergo.trib@lifeplusz.hu

Regisztrációs szám: 108063091086

Világi András

Telefon:
70/342-5534



E-mail: andras.vilagi@lifeplusz.hu

Regisztrációs szám: 106121394793

Welker Jácint Emese

Telefon:
30/970-5810







E-mail: jacint.welker@lifeplusz.hu

Regisztrációs szám: 109072727252

Wolfné Balák Ágnes

Telefon:
30/989-3465







E-mail: agnes.wolfne@lifeplusz.hu

Regisztrációs szám: 105022579393

 

Sárvár

Borbély Ferenc

Telefon:
70/226-2999







E-mail: ferenc.borbely@lifeplusz.hu

Regisztrációs szám: 109101358413

 

 

Mezőtúr

Taba Máté

Telefon:
30/582-4005




E-mail: mate.taba@lifeplusz.hu

Regisztrációs szám: 109040686880